| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Spawalniczy | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| Materiał | BS900E, materiał lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Jakość | Premium, wysoka jakość |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Cechy | Głębsza głębokość kopania |
| spawalniczy | Spawanie premium |
|---|---|
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| OEM/ODM | Tak |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32m |
| wiadro | 1CBM 2CBM 2,5CBM BLAMSHELL BUCKET / standardowy wiadro |
| Słowo klucz | koparka teleskopiczna |
| Jakość | Premium / wysoka jakość |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |