| Pojemność kubełka | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,2 cbm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| OEM / ODM | Tak |
| spawanie | Premia |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Pojemność kubełka | 0,4 cbm, 0,6 cbm, 1,5 cbm, 2,2 cbm, 2,5 cbm |
|---|---|
| spawanie | Premia |
| Model | SSB089 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Cechy | Głębsza głębokość kopania |
|---|---|
| Materiał | BS900E, materiał lżejszy i mocniejszy |
| Słowo klucz | Teleskopowe ramię koparki z wiadrem klapki |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla cylindrów i ramienia teleskopowego |
| Jakość | Top 1 Premium, wysokiej jakości |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Pojemność kubełka | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Stan | Nowy |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium |
| Załączniki | Wiadro / kadłuba klapa / chwytanie / dostosowane |
| akcesoria do koparki | Łyżka, łyżka standardowa, łyżka składana i inne akcesoria |
|---|---|
| Słowo klucz | Ramię teleskopowe koparki |
| Materiał | Q690D / HG785 / Q355B lżejszy i mocniejszy |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| stan | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Waga maszyny | 6-36t |