| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Lina stalowa | Wysokiej jakości lina druciana |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Wedling | Spawanie premium |
| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Materiał | BS900E, materiał premium i wysokiej jakości |
|---|---|
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Jakość | Wysoka jakość, premium |
| wiadro | 1CBM 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Długi zasięg (m) | 16m 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Model koparki | 6ton - 65ton |
|---|---|
| OEM/ODM | Tak |
| Testy | Pełny test |
| Zastosuj do | Kopanie kesonów, głębokich dołów, dołów pod fundamenty domów |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0,4m3 |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał rury | Premium BS900E |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |
| Załączniki | Wiadro / clamshelly wiadro / chwytliwe dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium, lina druciana |
| Lina stalowa | Dłuższa usługa życia |
| Spawalniczy | Silny |
|---|---|
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Rodzaj | Przystawka do koparki |
| Pojemność wiadra | 0,4 cbm, 0,6 cbm, 1,5 cbm, 2,2 cbm, 2,5 cbm |
| Maksymalny zasięg | 25 m 30 m 32 m |