| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| wiadro z klapką | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Odpowiednie środowisko pracy | Prace budowlane, kopanie fundamentów domów |
| Testy | Tak |
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Tworzywo | BS900E, Premium |
|---|---|
| Głębokość kopania | 25m - 32m |
| Odpowiednie środowisko pracy | Kopanie fundamentów domu Doły, głębokie doły, kesony |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Tworzywo | Mocniejszy Q690D |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 20 m 22 m 25 m 30 m 32 m |
| wiadro z klapką | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Wsparcie techniczne | Tak |
|---|---|
| Głębokość kopania | 16m 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, Q690D, lżejsze i mocniejsze |
| Odpowiednie dla | kopanie piasku, gleby, błota, żwiru |
| Przetestuj przed wysłaniem | Tak |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| OEM / ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Pojemność łyżki składanej | 1 m3 - 3 m3 |
| Głębokość kopania (m) | 18 m 22 m 25 m 30 m 32 m |
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 18 m 20 m 22 m 30 m 32 m |
|---|---|
| Lina druciana | Wysokiej jakości sznurka muti linowa |
| wiadro z klapką | 0,8 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Aplikacja | Kopanie dołów fundamentowych domu, głębokich dołów |
| Tworzywo | BS900E lub według własnego uznania |
| Modele koparki | 6ton - 60ton |
|---|---|
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato itp |
| Długość | 10 m 15 m 18 m 20 m 25 m 28 m |
| Kolor | Dostosowane, czerwone, niebieskie, żółte itp |
| Tworzywo | LG700 |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |