| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Jakość | Premia |
| Głębokość kopania | 12m - 32m |
| Dostosuj usługę | Tak |
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Odpowiednia koparka | Cat Hitachi Komatsu Sany |
|---|---|
| talerze | Płytki premium |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Materiał | Materiał Q355B, NM400 |
| Zastosuj do | Koparka 20 ton - 22 ton |
|---|---|
| Długość | 15m - 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |