| Maksymalny kąt stosu | Około 160 stopni |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | 20 ton - 85m |
| Źródło energii | Wyroby hydrauliczne |
| Spawalniczy | Mocne spawanie |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Długość | 16M |
|---|---|
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Wiaderko | 05cbm |
| Kolor | dostosowane |
| Cylinder wiadra | Dołączony |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Spawalniczy | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Lina druciana | 20 mm 26 mm 28 mm 30 mm |
|---|---|
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| OEM/ODM | Tak |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Chwytak do skórki pomarańczowej do koparki |
| Zastosowanie | Załadunek i rozładunek kamienia, stali, drewna i innych materiałów luzem |
| Podstawowe komponenty | ŁOŻYSKO |
| Odpowiednia koparka (tona) | 15-18 t |
| Odpowiedni koparka | Koparka 20 ton lub większa |
|---|---|
| Głębokość kopania | 25 m 30 m 32 m |
| Załączniki przednie | Wiadro / chwyt / standardowy wiadro |
| Tworzywo | BS900E, Q355B, lżejsze i mocniejsze |
| Zastosuj do | Kopanie Piasek, ziemia, muł itp |